Certificering
Veiligheid en kwaliteit hebben bij ons een plaats op het eerste plan. Wij zijn ISO-9001, en VCA* gecertificeerd.
De ISO-9001 is een norm die eisen stelt aan het kwaliteitsmanagementsysteem.
Ons veiligheidssysteem is gecertificeerd volgens VCA* (Veiligheid Checklist Aannemers).
VCA staat voor VGM Checklist Aannemers (VGM = Veiligheid Gezondheid en Milieu). De checklist is een uitgebreide vragenlijst die gebruikt wordt als doorlichting ten behoeve van opdrachtnemers die bij opdrachtgevers werkzaamheden verrichten. In feite is VCA meer dan een checklist. Het is een veelzijdig en compleet programma, jaarlijks worden wij objectief en structureel getoetst en gecertificeerd op ons VGM-beheersysteem.
Voor elk project wordt door de projectleider, met behulp van de interne KAM-coördinator, een projectplan opgesteld. Het projectplan is de verzameling van een communicatie-, kwaliteits- en veiligheidsplan.
Tijdens de uitvoering wordt de situatie op de bouwplaats continu getoetst op veiligheid. Het voorkomen van ongevallen is een eerste prioriteit. Alle interne afspraken en procedures zijn vastgelegd in het managementsysteem.